Titles you rated
HannibalRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 0.5
Saw VIRated ★ 0.5
Saw IIRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
UsRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5