Movies
Ratings
500
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 0.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
It Could Happen to YouRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5