Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
As OneRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Gangster HighRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 4.0