Titles you rated
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5