Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5