Titles you rated
HancockRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.0