Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 5.0- The ParadiseRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 2.5
GirlsRated ★ 3.0
Rules of LoveRated ★ 3.0
Sweet Savage FamilyRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Star in My HeartRated ★ 3.0
- Manhattan Love StoryRated ★ 1.0
Spring DayRated ★ 1.0
Royal FamilyRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 1.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0