Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 4.5- Super RookieRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0