Movies
Ratings
256
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Miss AmericanaRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5