Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0