Movies
Ratings
564
La La LandRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Surf's UpRated ★ 2.5
The HeatRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.0