Titles you rated
Step Up 3DRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0