Titles you rated
JokerRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
I Spit on Your GraveRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0