Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0