Movies
Ratings
317
JokerRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Elite SquadRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Last Tango in ParisRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0