Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 0.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
TakenRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0