Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 1.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Fantasy IslandRated ★ 4.0
UnderwaterRated ★ 2.5