Titles you rated
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 2.5