Movies
Ratings
142
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
American SonRated ★ 3.5
Who's Afraid of Virginia Woolf?Rated ★ 3.5
The Great DictatorRated ★ 3.5
The CrucibleRated ★ 3.5
Doctor ZhivagoRated ★ 3.0
Cat on a Hot Tin RoofRated ★ 3.5