Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0