Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0