Movies
Ratings
276
StokerRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 2.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 1.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 0.5
TogetherRated ★ 2.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0