Titles you rated
TenetRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 1.0
IntruderRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0