Titles you rated
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Alternate World PharmacyRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0
I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 3.0
블리치Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.5
Slayers NextRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5