Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
City HunterRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 1.0
TazzaRated ★ 3.0- The Fugitive LawyerRated ★ 5.0
Yellow BootsRated ★ 1.0