Titles you rated
Black SwanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
OuijaRated ★ 4.5
Grave EncountersRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
The CatRated ★ 1.5
The HostRated ★ 3.5
UnfriendedRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 0.5
Silent HillRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 0.5
The Devil's ViolinistRated ★ 3.5