Series
Ratings
11
The Walking Dead Season 4Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0