Series
Ratings
101
Riders: Catch TomorrowRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Love TrulyRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5