Titles you rated
FollowingRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0