Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.0
Helluva Boss Season 1Rated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5- RWBY Vol.1 English Ver.Rated ★ 4.0
Crisis JungRated ★ 4.0- Samurai JackRated ★ 4.5
Bokurano: OursRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Beast GamesRated ★ 4.0
Secret LevelRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0