Series
Ratings
546
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- 니돈내산 독박투어Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 0.5
I Am SoloRated ★ 1.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 5.0
Sporty SistersRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 0.5
Love NaggersRated ★ 0.5
The Return of SupermanRated ★ 0.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.0