Movies
Ratings
275
TrainspottingRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0