Series
Ratings
123
SeoulmoonRated ★ 2.0- The LandRated ★ 2.0
Love in Your BosomRated ★ 2.0
LoversRated ★ 2.5
Air CityRated ★ 2.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 2.5- Eyes of DawnRated ★ 3.5
My Daughter the FlowerRated ★ 2.5- Cold CaseRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 3.0- General HospitalRated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
TripleRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 2.5
Queen of ReversalsRated ★ 3.0