Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0