Titles you rated
The Way HomeRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5