Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0