Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.5
BasquiatRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Good Morning, VietnamRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0