Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 2.0
No Gain No LoveRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0