Titles you rated
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
Burn After ReadingRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5