Series
Ratings
16
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5