Series
Ratings
27- 냉면 랩소디Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.0