Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5