Series
Ratings
533- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 3.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
RikuohRated ★ 4.0- My HusbandRated ★ 4.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
Kiss that KillsRated ★ 1.5
Maid Sama!Rated ★ 3.0- HERORated ★ 4.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 3.0
Code Blue Season 3Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 2.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 2.5
Chihayafuru 2Rated ★ 3.0
Dr. RintarōRated ★ 2.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
Say I Love YouRated ★ 3.0