Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
Teen WolfRated ★ 2.0
The MentalistRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0- In the FleshRated ★ 3.5
- In the FleshRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0