Movies
Ratings
228
Past LivesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5