Titles you rated
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0