Series
Ratings
41
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
AwayRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 2.0
National Chef TeamRated ★ 2.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 1.5
NarcosRated ★ 2.5