Series
Ratings
100- Hello, God!Rated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
MisaengmulRated ★ 3.0