Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 0.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5