Movies
Ratings
53
The AvengersRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0